Allerede kunde? Logg inn  |  Ikke kunde? Registrer deg
Gjest
Du må være pålogget for å bestille varer

Kontakt Bekken & Strøm AS

Du kan komme i kontakt med Bekken & Strøm AS på følgende måter:

Besøksadresse

Alfarveien 22
2816 Gjøvik

Åpningstider i butikken,
Mandag - Fredag kl. 07-16

Postadresse

Postboks 333
2803 Gjøvik

Epost

Telefon: +47 61 18 19 00

Telefaks: +47 61 18 19 01

Våre avdelinger

Bekken & Strøm AS - Avd. Oslo

Caspar Storms vei 19, 0664 Oslo
Telefon (butikk): 23 37 54 50
e-post: ordre.oslo@bekkenstrom.no

Åpningstider, Mandag - Fredag kl. 07-16

Bekken & Strøm AS - Avd. Trondheim

Bromstadvegen 57, 7047 Trondheim
Telefon (butikk): 90 57 77 56
e-post: trondheim@bekkenstrom.no

Åpningstider, Mandag - Fredag kl. 08-16

 

Bekken & Strøm AS - Avd. Bergen

Kokstaddalen 25, 5257 Kokstad
Telefon (butikk): 55 10 95 70
e-post: bergen@bekkenstrom.no

Åpningstider, Mandag - Fredag kl. 08-16

Bekken & Strøm AS - Avd. Kristiansand

Rigetjønnveien 12, 4626 Kristiansand S
Telefon (butikk): 38 11 98 00
e-post: kristiansand@bekkenstrom.no

Åpningstider, Mandag - Fredag kl. 07-16

 

Bekken & Strøm AS - Avd. Mo i Rana

Søderlundmyra 14, 8622 Mo i Rana
Telefon (butikk): 46 47 11 11
e-post: nord@bekkenstrom.no

Åpningstider, Mandag - Fredag kl. 07-16

Bekken & Strøm AS - Avd. Stryn

Besøksadresse: Tinggata 17, 6783 Stryn
Telefon (selger): 90 96 82 48
e-post: stryn@bekkenstrom.no

Åpningstider, Mandag og Onsdag kl. 08-16
eller etter avtale ring tlf 909 68248

 

Sandefjord Skofabrik AS

Postboks 2038, 3202 Sandefjord
Besøksadresse: Søndre Kullerød 8, 3241 Sandefjord
Telefon: 33 48 55 20 - Telefax: 33 48 55 25
e-post: post@national.nowww.sandefjordsko.no

Åpningstider, Mandag - Fredag kl. 07-16

Selgere pr. distrikt

Navn

Fylke

Telefon

Epost

Kjell Arne Bekken Hedmark / Østfold 95 16 51 65 kjell.arne@bekkenstrom.no
Morten Haraldsen Hedmark 95 02 69 93 morten.haraldsen@bekkenstrom.no
Håkon Rudland Oppland (Gudbrandsdalen)/ Møre og Romsdal 46 95 29 98 hakon@bekkenstrom.no
Bjørn Kristian Dybdal Oppland 95 97 22 70 bjorn.kristian@bekkenstrom.no
Terje Hagen Buskerud / Oppland (Valdres) 97 57 22 95 terje@bekkenstrom.no
Ole Johnny Johansen Oslo / Akershus 95 14 90 09 ole.johnny@bekkenstrom.no
Odin Bekken Oslo / Akershus 40 03 49 77 odin@bekkenstrom.no
Anne Ottesen Oslo 91 39 64 52 anne.ottesen@bekkenstrom.no
Sigmund Borgersen Oslo 40 03 61 99 sigmund@bekkenstrom.no
Inger Lise Sandbak Sogn og Fjordane / Møre og Romsdal 90 96 82 48 inger.lise@bekkenstrom.no
Lars Onarheim Sør-Trøndelag 48 00 90 91 lars.onarheim@bekkenstrom.no
Torbjørn Stormoen Nord-Trøndelag 91 51 03 61 torbjorn.stormoen@bekkenstrom.no
Steinar Jørgensen Nordland 40 61 88 11 steinar@bekkenstrom.no
Terje Munkebye Nordland / Troms / Finnmark 90 87 02 52 terje.munkebye@bekkenstrom.no
Morten Skomedal Aust-Agder / Vest-Agder 90 54 51 06 morten@bekkenstrom.no
Børge Nilsen Aust-Agder / Vest-Agder 90 36 74 20 borge@bekkenstrom.no
Vidar Linde Aust-Agder / Vest-Agder 96 90 93 37 vidar.linde@bekkenstrom.no
Bjørn-Tore Kjær Aust-Agder / Vest-Agder / Rogaland 48 04 08 95 bjorn.tore@bekkenstrom.no
Arvid Matre Hordaland 40 22 73 21 arvid@bekkenstrom.no
Morten Christensen Hordaland 90 83 99 29 morten.christensen@bekkenstrom.no
Jarle Fenne Hordaland 95 77 10 30 jarle.fenne@bekkenstrom.no
Geir Sigmund Nordskog Vestfold / Telemark 99 33 45 00 geir@national.no
 

Øvrige kontaktpersoner

Navn

Stilling

Telefon

Epost

Torbjørn Bekken Produktsjef 95 02 69 95 torbjorn@bekkenstrom.no
Christian Gran Salgssjef 95 02 69 94 christian@bekkenstrom.no

Rutiner for retur

All retur skal avtales med Bekken & Strøm AS via selger, ordrekontor eller vårt varemottak på telefon 61 18 19 18.
Dette gjelder vareprøver, ordinære varer og reklamasjoner

Returskjema fylles ut og sendes sammen med varene.

Dersom dere har ordrebekreftelse, pakkseddel eller faktura, kan denne benyttes. Husk å merk av hvilke varer som returneres.

Tilbudsvarer tas ikke i retur.

Bekken & Strøm AS opererer med håndteringsgebyr for returvarer som er 20% av netto fakturert beløp + frakter